, , , ,

پاسخ تشریحی سیگنال ها و سیستم ها رشته مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) کارشناسی ارشد 96-95 وزارت بهداشت

note

پاسخ تشریحی سیگنال ها و سیستم ها رشته مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) کارشناسی ارشد 96-95 وزارت بهداشت

با آرزوی موفقیت برای داوطلبین آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد رشته مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) وزارت بهداشت سال 96-95 به اطلاع میرساند دواطلبین عزیز میتوانند پاسخ تشریحی درس سیگنالها و سیستم های این آزمون را در این قسمت دانلود نمایند.

به نظر دکتر عباس شفیعی 80% سوالات درس سیگنالها و سیستم ها آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد رشته مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) وزارت بهداشت سال 96-95  بسیار ساده بوده و نمونه این سوالات حتی عینا بدون تغییر بارها در آزمون های سال گذشته کنکور کارشناسی ارشد مهندسی برق و ازمون مهندسی پزشکی وزارت بهداشت سالهای قبل مطرح شده بودند.

همچنین میتوانید پاسخ تشریحی درس ریاضی مهندسی این آزمون را از این قسمت دریافت نمایید.

با آرزوی موفقیت برای شما دانشجویان عزیز.

دانلود حل تشریحی سیگنالها و سیستم ها رشته مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) وزارت بهداشت سال 96-95 دانلود

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*

8 پاسخ
 1. navid says:

  سلام چرا دیدگاه منو پاک میکنید……چرا دفترچه کامل ازمون رو نمیزارین….خودتون رو بزارید جای من دانشجو…استرس دارم…….مسخام کلید هارو چک کنم……خواهش میکنم دفترچه رو بزارین…..اینقدر بفکر منفعت خودتون نباشین

  پاسخ دادن
  • دکتر شفیعی
   دکتر شفیعی says:

   با سلام
   فیلم های آموزش به نحوی اماده شده که تمامی نکات درسی و کنکوری را شامل شده و از لحاظ تعداد تست حل شده در نوع خود بی نظیر هستند برای مثال در فیلم آموزش ریاضی مهندسی 636 تست کنکور ارشد و دکتری نقد و بررسی شده و راه حل تشریحی و تستی برای تست ها بیان شده یا در مورد درس تجزیه و تحلیل سیگنالها و سیستم ها 425 تست نکته دار مورد بررسی قرار گرفته که دانشجو را ار منبع دیگه بی نیاز میکنه برای اطلاع از جزئیات سایر درس ها به بخش معرفی فیلم های آموزشی. با این حال تسلط کامل بر مطلب به توانایی خود دانشجو وابسته است و شما با تمرین بیشتر قطعا چیزی را از دست نخواهید داد. و برای این منظور میتوانید به کتاب های اینجانب( چون با روش تدریس شده هماهنگ است ) یا هر منبع تست دیگری مراجعه نمایید.
   با ارزوی موفقیت برای شما

   پاسخ دادن
   • navid says:

    با سلام…..میخواستم اگر ممکنه دفترچه کامل ازمون بیوالکتریک رو بزارین من میخام کلید بقیه درسهامو چک کنم متاسفانه اجازه ندادن دفترچه رو بیاریم بیرون خود سایت وزارت بهداشتم سوالا رو نذاشته…خیلی ممنون میشم اگه اینکارو بکنید.

    پاسخ دادن
    • مدیریت
     مدیریت says:

     سلام دوست عزیز
     خودتون میفرمایید اجازه ندادن که دفترچه ها را بیارید بیرون خود سایت وزارت بهداشت هم که سوالا را نذاشتهباور کنید ما هم به کل دفترچه دسترسی نداریم این دوتا درس هم یکی از دانشجویان که عجله داشت بدونه چند درصد پاسخ درست داده در اختیار ما گذاشت و ما هم از دکتر شفیعی خواهش کردیم کهه پاسخ تشریحی این دو درس را در اختیار ما گذاشتن و بدونه هیچ چشم داشتی به صورت رایگان برای دانلود قرار داده شد.
     اگر سایر سوالات هم به دستتون رسید برای ما بفرستید سعی میکنیم با پاسخ تشریحی روی سایت قرار بدیم

     پاسخ دادن