فیلم آموزش ارتعاشات سیستم های مکانیکی

300,000 تومان 150,000 تومان
فیلم آموزش ارتعاشات سیستم های مکانیکی

ارتعاشات سیستم های مکانیکی

ارتعاشات مکانیکی عبارت است از حرکت نوسانی اجسام و مطالعه نیروهای وابسته به آنها. تمام اجسامی که جرم و کشسانی دارند می توانند نوسان کنند. از اینرو، اغلب ماشینها و سازه های صنعتی تا اندازه ای ارتعاش می کنند، و در طراحی معمولا باید رفتار نوسانی آنها در نظر گرفته شود.
بر خلاف آنچه به نظر می رسد، ارتعاشات پیوند بسیار مستحکمی با زندگی روزمره ما دارد، سیستم تعلیق خودرو، زلزله وارد بر ساختمان، نوای برآمده از یک ساز موسیقی، لرزش ماشین لباسشویی، نوسانات توربین نیروگاه و … از جمله مواردی از سیستم های ارتعاشاتی است که بر زندگی روزمره ما به طور مستقیم و غیر مستقیم تأثیر می گذارد. به کنترل در آوردن این تأثیرات که در اکثر موارد نامطلوب و در برخی موارد مطلوب هستند، نیازمند شناختی کامل و جامع از سیستم های ارتعاشاتی است که هدف این آموزش می باشد.
در این آموزش، سعی خواهد شد تا با بیانی ساده و کاربردی، مفاهیم، روابط و ویژگی های سیستم های ارتعاشی به طور کامل بیان شوند، به طوری که افراد پس از گذراندن این دوره، توانایی مدل سازی و تحلیل یک سیستم ارتعاشی خطی را به دست آورند و پس از آن دانش و تسلط کافی بر طراحی بهینه و مطلوب این سیستم ها را کسب نمایند.
این درس سه واحدی در مقطع کارشناسی رشته های مکانیک و هوافضا تدریس میشود. همچنین درس ارتعاشات از دروس اصلی و پایه ای برای دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در شاخه کنترل دارند محسوب میشود. همچنین در کنکور کارشناسی  ارشد هر سال 5 سوال از این درس مطرح می شود که پس از مطالعه مطالب این آموزش به راحتی قادر خواهید بود تا به تمامی سوالات مطرح شده پاسخ درست دهید.
همچنین در این دوره تست‌های پنج سال اخیر کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک به صورت تشریحی و تستی حل شده است.

رزومه مدرس

سرفصل های این دوره:

فصل 1      مفاهیم اولیه ارتعاشات (2 ساعت)
فصل 2      ارتعاشات اجباری سیستم های یک درجه آزادی (12 ساعت)
فصل 3      ارتعاشات اجباری سیستم های چند درجه آزادی (10 ساعت)
فصل 4      ارتعاشات سیستم های چند درجه آزادی (15 ساعت)
فصل 5      ارتعاشات سیستم های پیوسته (5 ساعت)
50% این دوره آموزشی در تقریبا در اواخر آبان ماه تکمبل خواهد شد که دانشجویان میتوانند از این بخش استفاده نمایند تا 50% دوم در اواخردی ماه تکمیل گردد زمان پیش بینی شده برای این دوره تقریبی محاسبه شده و سعی میشود زودتر از زمان پیشبینی شده آماده گردد. لذا دانشجویان میتوانند این فیلم اموزشی را قبل از آماده شدن با 50% قیمت تهیه نمایند.
این فیلم فقط بر روی یک کامپیوتر قابل اجراست و با خرید این دوره میتوانید از کلاس های رفع اشکال آنلاین به صورت رایگان استفاده  نمایید.

ویژگی های دوره

  • درس 0
  • آزمونها 0
  • مدت زمان 44 ساعت
  • سطح مهارت همه سطوح
  • زبان فارسی
  • دانشجویان 0
  • گواهی نامه خیر
  • ارزیابی بله
برنامه درسی خالی است.

نظرات

میانگین امتیاز

0
0 امتیاز

جزئیات امتیاز

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

دانشجویان ثبت نام شده

هیچ دانشجویی پیدا نشد.
300,000 تومان 150,000 تومان

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به کانال تلگرام \"نونگرش\" بپیوندین