7 نظر

 1. ۲۷ تیر, ۱۳۹۷

  سلام فیلم کلاس آنلاین کجای پروفایلمون قرار میگیره ؟

  • نونگرش
   ۲۸ تیر, ۱۳۹۷

   سلام
   فیلم ها و فایل‌های مربوط به کلاس آنلاین در قسمت “برنامه آموزشی” همین دوره قرار داده شده و اگر فیلم اموزشی ریاضی مهندسی را خریداری کرده باشید تمامی جلسات برنامه اموزشی براتون فعال هست و میتونید استفاده کنید. در کلاس های انلاین رفع اشکال شده و تست هایی از کنکور ارشد و دکتری حل شده که داخل فیلم نبوده مثلا ازمون ارشد وزارت بهداشت.

 2. ۲۶ تیر, ۱۳۹۷

  سلام برای رشته صنایع ایا کاربرد دارید؟

  • نونگرش
   ۲۷ تیر, ۱۳۹۷

   با سلام
   سرفصل‌های درس ریاضیات مهندسی برای رشته‌های مهندسی طبق مصوبه وزارت علوم تفاوتی ندارد وفیلم آموزشی ریاضی مهندسی بر اساس سرفصل های وزارت علوم آماده شده و برای تمامی رشته های فنی مهندسی قابل استفاده است.

 3. ۵ خرداد, ۱۳۹۷

  سلام خدمت استاد عزیز .
  یه تشکر ویژه به دکتر شغیعی بدهکارم . واقعا استفاده کردم از مجموعه ریاضیات مهندسی ایشون . تونستم مباحثی که خوندم از dvd رو کامل تست های دکتری امسال رو بزنم و درست .
  یعنی همون سر جلسه روش ها و نکات شما معجزه کرد واسم . ای کاش یه همچین مجموعه ای با همچین کیفیتی برای درس های ماشین الکتریکی و بررسی سیستم های قدرت هم بود .
  واقعا سپاسگذارم استاد .

 4. ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۷

  به تمام کنکوری ها توصیه میکنم حتما فیلمو ببینن. عالی

 5. ۱ بهمن, ۱۳۹۶

  با عرض سلام خدمت استاد

  واقعا ازتون تشکر میکنم به خاطر این اموزش عالی که تهیه کردید و انصافا فکر نمیکنم در هیچ دانشگاهی اینقدر خوب این درس تدریس بشه ، و من واقعا ناراحتم که چرا اون موقع که دانشجو بودم ، شما رو نمیشناختم و حالا برای کنکور تازه فهمیدم ریاضی مهندسی چیه ، امیدوارم که دانشجوها این محصول رو تهیه کنن که حداقل از این درس خاطره بد نداشته باشن و هم در دانشگاه به خوبی این درس رو پاس کنن و هم در کنکور ارشد خیالشون راحت باشه بابت این درس

  با تشکر