الکترونیک ۱ و ۲

(0 بررسی)
300,000

پکیچ اموزشی الکترونیک 1و2 :

قطعا درس الکترونیک برای داوطلبان کنکور ارشد برق یکی از مهترین دروس انتخابی از بین چندین دروس دیگر محسوب میشود, داوطلبین با انتخاب هوشمندانه این درس و تعیین یک زمان مناسب برای مطالعه، میتوانند انتخاب یک دانشگاه درجه یک را اولویت ببخشند. از انجا که الکترونیک از سال 96 برای تمامی گرایش های مختلف رشته مهندسی برق ضریب دار شده است، به دلایل ذیل میتواند توجه بسیاری از داوطلبان کنکور را به خود جلب کند. توجه ای که خود میتواند اینده ساز باشد .

اهمیت انتخاب الکترونیک در کنکور:

شاید به جرات بگوییم الکترونیک ساده ترین و روتین ترین درس برای کنکور ارشد برق است و به دلیل سادگی ، کسب درصد بسیار بالا دور از انتظار نیست البته با انتخاب یک منبع آموزشی مناسب که تمام مسائل کنکور و حتی فرا تر از آن را پوشش دهد و این دقیقا همان مطلبی است که شما را از تمام منابع دیگر بی نیاز کند.

 اهمیت الکترونیک در گرایش های مختلف:

درس الکترونیک1و2 در کنکور کارشناسی ارشد مهندسی برق گرایش الکترونیک با ضریب 4 در گرایش مهندسی پزشکی با ضریب 3 و در گرایش مخابرات با ضریب 2 جز اولیت های اصلی داوطلبین این گرایش‌ها است. اما داوطلبین گرایش های دیگر همچون مهندسی نانو فناوری ،مهندسی فوتونیک ،مهندسی مکاترونیک و در نهایت مهندسی میکرو و نانوالکترومکانیک با ضرایب ۴ و ابزار دقیق (اتوماسیون) با ضریب ۲ نیز جزو دسته دیگر از داوطلبین هستن که انتخاب درس الکترونیک1و2 به آنها توصیه میشود.

منابع اصلی الکترونیک:

قطعا کتاب پرفسور  بهزاد رضوی از دانشگاه کالیفرنیا ، کتاب سدرا (sedra) از دانشگاه واترلو کانادا و انتشارات اکسفورد، کتاب گری و میر  (Gray and Meyer)  از دانشگاه برکلی و در نهایت کتاب جنز و مارتین  میتوانند بهترین رفرنس های دانشگاهی باشن اما نه کنکور.

لازمه کنکور کارشناسی ارشد و دکتری درک عمیق مفاهیم و انتخاب روش های سریع برای رسیدن به جواب است که هدف اصلی ما در آماده کردن دوره آموزشی الکترونیک۱و۲ میباشد قطعا درک این مفاهیم علاوه بر موفقیت در کنکور در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری نیز کمک شایانی به شما خواهد کرد.

توضیحات تکمیلی پکیج اموزش الکترونیک 1 و 2 :

قطعا و شاید همین جا به جرات بگوییم این آموزش، برترین آموزش الکترونیک کنکور با سبکی متفاوت و نکات طلایی در حین تحلیل و تقسیم بندی فوق العاده مطالب برای یادگیری بهتر داوطلبان است که برگرفته از روش مخصوص استاد محمد حسام سلطانی برای حل سوالات کنکور میباشد البته این دوره نه تنها برای کنکور بلکه برای المپیاد علمی و ترم دانشگاه نیز مناسب اشد. این دوره شامل موارد ذیل است.
تحلیل کلیه سوالات کنکور الکترونیک ارشد برق با سبکی متفاوت
تحلیل کلیه سوالات کنکور الکترونیک دکتری برق (سوالاتی که مطابق با سرفصل کنکور ارشد است)
تحلیل سوالات پایان ترم و  Home Work دانشگاه های مطرح ایران (تهران ، شریف و …..)
تحلیل سوالات ایده دار با چندین روش متفاوت (گاها با چهار الی پنچ روش متفاوت تحلیل شده است)
تحلیل سوالات ایده دار رفرنس های اصلی که توجه طراحان سوال را  طی چند سال گذشته جلب کرده است.

پشتیبانی :

مهمترین ویزگی یک دوره آموزشی ارتباط دانشجو با استاد جهت هدایت و رفع اشکال درسی میباشد و این مهم به وسیله کلاس آنلاین و فضای مجازی تلگرام انجام خواهد شد.

نمونه فیلم آموزشی الکترونیک

جلسه صفرم پکیج 1 آموزش الکترونیک

در این ویدیو پیش نیازهای مداری درس الکترونیک آموزش داده میشود توصیه میشود هر منبع مطالعاتی که برای درس الکترونیک انتخاب کرده‌اید مشاهده این فیلم را از دست ندهید.

 

در این فایل بخشی از آموزش تحلیل ac ترانزیستور ماسفت به اضافه حل چندین تست منابع جریان, رگولاتور و تقویت کننده تفاضلی از آزمون کارشناسی ارشد و دکتری برق را مشاهده خواهید کرد.

ویژگی های دوره

  • درس 0
  • آزمونها 0
  • مدت زمان 50 ساعت
  • سطح مهارت همه سطوح
  • زبان فارسی
  • دانشجو 1
  • گواهی نامه خیر
  • ارزیابی بله
برنامه درسی خالی است

نظرات

میانگین امتیاز

0
0 امتیاز

جزئیات امتیاز

5 ستاره
0%
4 ستاره
0%
3 ستاره
0%
2 ستاره
0%
1 ستاره
0%
No student enrolled.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *