, ,

پاسخ تشریحی درس تجزیه و تحلیل سیگنالها و سیستم ها از دفترچه سوالات کنکور کارشناسی ارشد مهندسی برق 93 کد 1251 توسط دکتر عباس شفیعی

پاسخنامه تشریحی کنکور دکتری 95

پاسخ تشریحی درس تجزیه و تحلیل سیگنالها و سیستم ها از دفترچه سوالات کنکور کارشناسی ارشد مهندسی برق 93 کد 1251 توسط دکتر عباس شفیعی

با سلام

با توجه به نزدیک شدن به زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 95 و نیاز داوطلبین عزیز به پاسخ تشریحی سوالات کنکور چند سال اخیر در این روزهای پایانی و عدم دسترسی برخی از دانشجوایان به کلاس های جمع بندی و نکته و تست کنکور کارشناسی ارشد سایت نونگرش به کمک دکتر عباس شفیعی فیلم نقد و بررسی و پاسخنامه تشریحی سوالات کنکور کارشناسی ارشد رشته مهندسی برق چند سال اخیر را به صورت رایگان جهت برقراری عدالت آموزشی  در اخیار داوطلبین عزیز قرار میدهد.

همانطور که در پاسخ های تشریحی مشاهده میکنید اکثر سوالهای کنکور نیازی به راه حلی تشریحی طولانی ندارند و با توجه به مفهاهیم اولیه و ساده درسی به راحتی قابل حل میباشند. این نکات و مفاهیم در فیلم های حل تشریحی بیشتر بیان شده اند. لذا برای کسب نتیجه عالی در کنکور میبایست با نگرشی نو  به سوالات و مفاهیم توجه کنید.

negaresh

داوطلبین عزیز میتوانند در این بخش فایل PDF پاسخنامه تشریحی سوالات درس تجزیه و تحلیل سیگنالها و سیستم ها مربوط به کنکور کارشناسی ارشد سراسری مهندسی برق سال 93 کد 1251 را به صورت رایگان دانلود نمایند. همچنین میتوانید فیلم مربوط به حل این دفترچه را از قسمت فیلم پاسخ تشریحی سیگنال ارشد دریافت نمایید.

با آرزوی موفقیت برای دانشجویان عزیز.

فایل فشرده بوده و رمز آن nonegaresh.com  بوده.

دانلود

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*

0 پاسخ