, , ,

فیلم نقد و بررسی و حل سوالات ریاضی مهندسی آزمون دکتری 95 (اسفند 94)

فیلم و فایل حل تشریحی آزمون های سالهای قبل

فیلم نقد و بررسی و حل سوالات ریاضی مهندسی آزمون دکتری 95 (اسفند 94)

با آرزوی موفقیت برای دانشجویان آزمون دکتری 95 ( اسفند 94 )

پس از قرار دادن فایل حل تشریحی درس ریاضی مهندسی کنکور دکتری 95 فیلم نقد و تجزیه و تحلیل سوالات ریاضی مهندسی ازمون دکتری 95 کرایش های مهنسی برق ، ، مهندسی پزشکی ، مهندسی هسته ای  ،مهندسی هوا فضا و مهندسی شیمی توسط دکتر عباس شفیعی  بر روی سایت قرار گرفت.

به گفته دکتر شفیعی با توجه به تغییرات جدید آزمون دکتری 95 سوالات ریاضی مهندسی بسیار ساده بوده و تقریبا تمامی سوالات در آزمونهای چند سال اخیر عینا یا با انکی تغییر مطرح شده بودند به نحوی که داوطلبین میتوانستند با مطالعه فقط سوالهای چند سال اخیر کنکور دکتری و کنکور کارشناسی ارشد چند رشته مهندسی که در تمامی کتابهای کنکوری موجود میباشد  و بدون نیاز به دانش قوی در ضمینه ریاضیات به راحتی با صرف زمان کم به سوالات پاسخ دهند. دکتر شفیعی در این ویدئو به بررسی و نقد تک تک سوالات کنکور دکتری برق 95 درس ریاضی مهندسی پرداخته و روشهای سریع تست زنی برای حل این سوالات را مطرح مینماید همچنین حل تشریحی این سوالات در فایل pdf انجام شده است .توجه نمایید فایل pdf پاسخ تشریحی سوالات ریاضی مهندسی آزمون دکتری 95 برق را میتوانید از اینجا دانلود نمایید.

با توجه به تکراری بودن سوالات آزمون دکتری 95 به داوطلبین کنکور کارشناسی ارشد سال 95 توصیه میشود برای کسب نتیجه بهتر در آزمون به سوالات آزمونهای چند سال اخیر  کارشناسی ارشد و مخصوصا دکتری توجه ویژه ای داشته باشند.

 

با آرزوی موفقیت برای شما دانشجویان گرامی.

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*

0 پاسخ