, , ,

کلاس جمع بندی و نکته و تست درس تجزیه و تحلیل سیگنالها و سیستم ها توسط دکتر عباس شفیعی ویژه کنکور کارشناسی ارشد 95

کلاس نکته و تست دکتر شفیعی

کلاس جمع بندی و نکته و تست درس تجزیه و تحلیل سیگنالها و سیستم ها توسط دکتر عباس شفیعی ویژه کنکور کارشناسی ارشد 95

با سلام
با توجه به نزدیک شدن به آزمون کنکور کارشناسی ارشد 95 و اهمیت جمع بندی ، تمرین و تست زنی به روش صحیح پس از مطالعه منابع مناسب کنکور کارشناسی ارشد،کلاس جمع بندی و نکته تست درس سیگنال ها و سیستم ها توسط دکتر عباس شفیعی به منظور تدریس نکات مهم و آشنایی دانشجویان عزیز با روشهای صحیح تست زنی ،نحوه مدیریت زمان در حین آزمون ،چگونگی اولویت بندی پاسخ دادن به سوالات و کسب مهارت تست زنی جهت کسب نتیجه بهتر در کنکور کارشناسی ارشد  95 برگذار خواهد شد. زمان و نحوه برگزاری این کلاس به شرح ذیل میباشد.
کلاس جمع بندی و نکته و تست درس تجزیه و تحلیل سیگنالها و سیستم ها ویژه آمادگی برای کنکور کارشناسی ارشد 95 در روز پنج شنبه مورخ 95/02/2 از ساعت 8 الی 20  برگزار خواهد شد.

ویژگی های این کلاس نکته و تست:

1.تدریس نمودن 30 %  از نکاتی که احتمال مطرح شدن آنها در کنکور کارشناسی ارشد بیش از 90% میباشد.( 30% مهم مطالب در کلاس تدریس خواهد شد ،لذا این کلاس برای دانشجویانی که تا کنون موفق به خواندن این درس نشده اند مفید خواهد بود)

2.آموزش نکات ابتکاری  و مفهومی برای حل سریع تست های کنکور.

3.برگزاری کلاس با استفاده از ویدئو پروجکشن جهت افزایش راندمان کلاس و عدم اتلاف زمان مفید کلاس برای نوشتن صورت سوالات و کشیدن شکلها.

4.مرور کلیه نکات درسی

5..شبیه سازی کنکور و حل تشریحی دفترجه های کنکور کارشناسی ارشد برق چند سال اخیر به صورت دفترچه ای.

6.ارائه جزوه به صورت PDF  و عدم نیاز به نوشتن به منظور افزایش تمرکز دانشجویان و افزایش راندمان کلاس.        

7.مفید بودن این کلاس برای دانشجویانی که حتی دروس فوق را تا کنون مطالعه نکرده اند و در کلاس درسی دکتر شفیعی حضور نداشته اند به دلیل اینکه مطالب مفید در کلاس تدریس خواهد شد.

8.شهریه مناسب نسبت به سایر موسسات هزینه کلاس نکته و تست برای درس سیگنال ها و سیستم ها فقط 80,000 تومان میباشد.

ساعت اول این کلاس رایگان میباشد ولی دانشجویان برای حضور در کلاس میبایست ثبت نام نمایند و در صورت مفید بودن کلاس شهریه را پرداخت نمایند. ظرفیت کلاس فوق محدود میباشد.

این کلاس در موسسه مهستان حوالی میدان ولیعصر ( تهران ) تشکیل خواهد شد ، علاقه مندان میتوانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام با شماره تلفن های 09370887768 و یا 09128957066 تماس حاصل فرمایند.

با آرزوی موفقیت برای شما دانشجویان گرامی

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*

0 پاسخ