, , ,

کلاس جمع بندی و نکته و تست درس ریاضی مهندسی،معادلات دیفرانسیل و آمار و احتمال مهندسی دکتر عباس شفیعی ویژه کنکور کارشناسی ارشد 95

کلاس نکته و تست دکتر شفیعی

کلاس جمع بندی و نکته و تست درس ریاضی مهندسی،معادلات دیفرانسیل و آمار و احتمال مهندسی دکتر عباس شفیعی ویژه کنکور کارشناسی ارشد 95

با سلام
با توجه به نزدیک شدن به آزمون کنکور کارشناسی ارشد 95 و اهمیت جمع بندی ، تمرین و تست زنی به روش صحیح پس از مطالعه منابع مناسب کنکور کارشناسی ارشد،کلاس جمع بندی و نکته تست درس ریاضیات مهندسی ، معادلات دیفرانسیل و آمار و احتمال مهندسی توسط دکتر عباس شفیعی به منظور آشنایی دانشجویان عزیز با روشهای صحیح تست زنی ،نحوه مدیریت زمان در حین آزمون ،چگونگی اولویت بندی پاسخ دادن به سوالات و کسب مهارت تست زنی جهت کسب نتیجه بهتر در کنکور کارشناسی ارشد  95 برگذار خواهد شد. زمان و نحوه برگزاری این کلاس به شرح ذیل میباشد.
کلاس جمع بندی و نکته و تست درس ریاضی مهندسی،معادلات دیفرانسیل و آمارو احتمال ویژه آمادگی برای کنکور کارشناسی ارشد 95 در روزهای پنج شنبه مورخ 95/01/26 از ساعت 9 الی 20 و روز جمعه و 95/01/27 از ساعت 8 الی 20 برگزار خواهد شد. با توجه به تجربه حدودا 20 ساله دکتر عباس شفیعی در تدریس مجموعه ریاضیات مهندسی ، معادلات دیفرانسیل و آمار احتمال مهندسی و تالیف کتاب در این زمینه روشهای ابتکاری و البته مفهومی و علمی زیادی برای نحوه صحیح تست زدن در دروس فوق بیان خواهد شد.

ویژگی های این کلاس نکته و تست:

-برگزاری کلاس با استفاده از ویدئو پروجکشن جهت افزایش راندمان کلاس و عدم اتلاف زمان مفید کلاس برای نوشتن صورت سوالات و کشیدن شکلها.

مرور کلیه نکات درسی

-تدریس نمودن 30 %  از نکاتی که احتمال مطرح شدن آنها در کنکور کارشناسی ارشد بیش از 90% میباشد.( 30% مهم مطالب در کلاس تدریس خواهد شد )

1.شبیه سازی کنکور و حل تشریحی دفترجه های کنکور کارشناسی ارشد برق 20 سال اخیر به صورت دفترچه ای.

2.ارائه جزوه به صورت PDF  و عدم نیاز به نوشتن به منظور افزایش تمرکز دانشجویان و افزایش راندمان کلاس.        

3.مفید بودن این کلاس برای دانشجویانی که حتی دروس فوق را تا کنون مطالعه نکرده اند و در کلاس درسی دکتر شفیعی حضور نداشته اند به دلیل اینکه مطالب مفید در کلاس تدریس خواهد شد.

4.شهریه مناسب نسبت به سایر موسسات هزینه کلاس نکته و تست برای 3 درس ریاضی مهندسی،معادلات دیفرانسیل و آمار احتمال مهندسی فقط 110,000 تومان میباشد.

ساعت اول این کلاس رایگان میباشد ولی دانشجویان برای حضور در کلاس میبایست ثبت نام نمایند و در صورت مفید بودن کلاس شهریه را پرداخت نمایند. ظرفیت کلاس فوق محدود میباشد.

این کلاس در موسسه مهستان حوالی میدان ولیعصر ( تهران ) تشکیل خواهد شد ، علاقه مندان میتوانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام با شماره تلفن های 09370887768 و یا 09128957066 تماس حاصل فرمایند.

با آرزوی موفقیت برای شما دانشجویان گرامی

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*

0 پاسخ