,

کلاس آموزشی آمار و احتمال مهندسی توسط دکتر عباس شفیعی ویژه کنکور کارشناسی ارشد

Statistics and Probability

کلاس آموزشی آمار و احتمال مهندسی توسط دکتر عباس شفیعی ویژه کنکور کارشناسی ارشد

با سلام

بدینوسیله به اطلاع  داوطلبین کنکور کارشناسی ارشد سال 95 میرساند کلاس آموزش آمار و احتمال مهندسی ویژه کنکور کارشناسی ارشد توسط دکتر عباس شفیعی در روز جمعه مورخ 94/12/28 از ساعت 8 صبح تا ساعت 19 در موسسه مهستان ( شهر تهران ) برگزار خواهد گردید.

در این کلاس مباحثی که در کنکور کارشناسی ارشد مهندسی برق  و …. مطرح میگردد به طور کامل تدریس خواهد گردید و با توجه به اینکه حجم مطالب این درس برای آزمون کارشناسی ارشد اندک است ( فقط یک فصل ) نیازی به مطالعه منابع آزمون کارشناسی ارشد درس آمار و احتمال و مهندسی برای کنکور کارشناسی ارشد نیست ( این منابع بسایر حجیم میباشند) و در همین کلاس یک روزه تمامی مطالب لازم پوشش داده خواهد شد. همچنین برای رشته مهندسی برق تعداد 2 تست از 12 تست مجموعه ریاضیات مربوط به درس آمار احتمال مهندسی میباشد، دانشجویان عزیز میتوانند با صرف زمان و هزینه بسیار کمتر نسبت به سایر درس ها به 2 تست این درس پاسخ دهند که تاثیر بسزایی در رتبه آنها در آزمون کارشناسی ارشد خواهد داشت.

این کلاس در موسسه مهستان (پوران پژوهش) در روز جمعه  مورخ  94/12/28    از ساعت 8 صبح تا ساعت 19  برگزار میشود. هزینه این کلاس یک روزه فقط 40،000 تومان میباشد لذا علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانند با موسسه مهستان شماره تلفن های 88949059 و یا 88942316 تماس حاصل فرمایند.

با آرزوی موفقیت.

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*

0 پاسخ