دانلود جزوه کامل معادلات دیفرانسیل دکتر شفیعی ( 4 جلسه یکجا )

 برای دانلود کلیک کنیددانلود

 

 دانلود رایگان جلسه 4 جزوه معادلات دیفرانسیل دکتر عباس شفیعی ویژه کنکور کارشناسی ارشد

دانلود رایگان جلسه 4 جزوه معادلات دیفرانسیل دکتر عباس شفیعی ویژه کنکور کارشناسی ارشد

مدیریت۲۵ اسفند, ۱۳۹۴5 , دانلود رایگان جلسه 4 جزوه معادلات دیفرانسیل دکتر عباس شفیعی ویژه کنکور کارشناسی ارشد
با سلام
جزوه معادلات دیفرانسیل دکتر عباس شفیعی ویژه کنکور کارشناسی ارشد در 4 جلسه به صورت منظم و منسجمی آماده گردیده همچنین سعی شده مطالب با بیانی ساده مطرح شوند و استفاده از روشهای ابتکاری و منحصر به فرد برای تدریس و پاسخ دادن به سوالات باعث تسریع یادگیری و کسب نتیجه بهتر در کنکور کارشناسی ارشد شود
جزوه معادلات دیفرانسیل دکتر عباس شفیعی ویژه کنکور کارشناسی ارشد در 4 جلسه به صورت منظم و منسجمی آماده گردیده همچنین سعی شده مطالب با بیانی ساده مطرح شوند و استفاده از روشهای ابتکاری و منحصر به فرد برای تدریس و پاسخ دادن به سوالات باعث تسریع یادگیری و کسب نتیجه بهتر در کنکور کارشناسی ارشد شود.Read More ..

دانلود رایگان جلسه 3 جزوه معادلات دیفرانسیل دکتر عباس شفیعی ویژه کنکور کارشناسی ارشد

دانلود رایگان جلسه 3 جزوه معادلات دیفرانسیل دکتر عباس شفیعی ویژه کنکور کارشناسی ارشد

مدیریت۲۵ اسفند, ۱۳۹۴0 , دانلود رایگان جلسه 3 جزوه معادلات دیفرانسیل دکتر عباس شفیعی ویژه کنکور کارشناسی ارشد
با سلام
جزوه معادلات دیفرانسیل ( Differentioal equation )دکتر عباس شفیعی ویژه کنکور کارشناسی ارشد در 4 جلسه به صورت منظم و منسجمی آماده گردیده همچنین سعی شده مطالب با بیانی ساده مطرح شوند و استفاده از روشهای ابتکاری و منحصر به فرد برای تدریس و پاسخ دادن به سوالات باعث تسریع یادگیری و کسب نتیجه بهتر در کنکور کارشناسی ارشد شودRead More ..

دانلود رایگان جلسه 2 جزوه معادلات دیفرانسیل دکتر عباس شفیعی ویژه کنکور کارشناسی ارشد

دانلود رایگان جلسه 2 جزوه معادلات دیفرانسیل دکتر عباس شفیعی ویژه کنکور کارشناسی ارشد

مدیریت۲۵ اسفند, ۱۳۹۴0 , دانلود رایگان جلسه 2 جزوه معادلات دیفرانسیل دکتر عباس شفیعی ویژه کنکور کارشناسی ارشد
با سلام
جزوه معادلات دیفرانسیل ( Differentioal equation ) دکتر عباس شفیعی ویژه کنکور کارشناسی ارشد در 4 جلسه به صورت منظم و منسجمی آماده گردیده همچنین سعی شده مطالب با بیانی ساده مطرح شوند و استفاده از روشهای ابتکاری و منحصر به فرد برای تدریس و پاسخ دادن به سوالات باعث تسریع یادگیری و کسب نتیجه بهتر در کنکور کارشناسی ارشد شود.Read More ..

دانلود رایگان جلسه اول جزوه معادلات دیفرانسیل دکتر عباس شفیعی ویژه کنکور کارشناسی ارشد

دانلود رایگان جلسه اول جزوه معادلات دیفرانسیل دکتر عباس شفیعی ویژه کنکور کارشناسی ارشد

مدیریت۱۵ اسفند, ۱۳۹۴20 , , جزوه معادلات دیفرانسیل دکتر عباس شفیعی ویژه کنکور کارشناسی ارشد در 4 جلسه به صورت منظم و منسجمی آماده گردیده همچنین سعی شده مطالب با بیانی ساده مطرح شوند و استفاده از روشهای ابتکاری و منحصر به فرد برای تدریس و پاسخ دادن به سوالات باعث تسریع یادگیری و کسب نتیجه بهتر در کنکور کارشناسی ارشد شود. همچنین مطالب با توجه به دفعات تکرار در آزمون های سالهای گذشته با علامت اولویت بندی شده است تا دانشجویانی که زمان کمتری برای مطالعه دارند بتوانند در کمترین زمان به مطالعه مطالب مهمتر بپردازند.Read More ..

27 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • عالی هس هم جزوه ها.ب خصوص دی وی دی..ب همه بیشنهاد میکنم تهیه کنن.واقعن مطالبش تو هیچ کنابی نیست و منحصر ب فرده….فقط اقای دکتر دی وی دی های امار و معادلات ما سفارش دادیم کی اماده میشه..دیگ فقط با شما میخوام جلو برم .کلن دیدم نسبت ب کنکور عوض کردین

  • با سلام به شما دوست عزیز
   نظر لطف شماست خوشحال هستم که مطالب مفید بوده و به بنده اعتماد میکنید، توجه داشتبه باشید که رمز موفقیت علاوه بر انتخاب مسیر درست داشتن اراده و اعتماد به نفس کافی هم هست.اگر به خودتون ایمان داشته باشید قطعا نتیجه خوبی خواهید گرفت.
   در رابطه با معادلات یفرانسیل و آمار احتمال هم نگران نباشید به زودی به دستتون میرسه و جزوه هم در سایت قرار خواهد گرفت.
   آرزومند موفقیت شما

 • سلام
  من جزوه ای برا معادلات پیدا نکردم که؟!
  فیلم حل تشریحی 94 واقعا عالی بود ممنون

  • با درود
   خواهش میکنم خوشحالم که مطالب براتون مفید بوده،جزوه معادلات دیفرانسیل دکتر شفیعی به همراه پاسخ تمامی تست های ارشد برق و چند سال اخیر مهندسی عمران ، دکتری فوتونیک و همچنین رشته ریاضی این درس به نحوی که برای این درس نیاز به مرجع دیگه ای نداشته باشید به زودی بر روی سایت قرار خواهد گرفت.
   موفق باشید

 • سلام استاد خسته نباشید
  در مورد فیلم آمار و احتمالات می خواستم بودنم چند ساعت تدریس خواهید کرد؟ مهندس توسلی قبلا گفته بودن که به احتمال زیاد 10 ساعت تدریس می کنین با توجه نزدیک شدن به کنکور یه طوری باشه که بتونیم تموم کنیم
  با تشکر

  • با سلام
   در مورد درس آمار احتمال مهندسی باید عرض کنم با توجه به اینکه این درس فقط یک فصل میباشد درسنامه آن با حل بیشتر تست های این درس حدودا 15 ساعت خواهد بود و با توجه به اینکه 2 تست از این درس مطرح میشود و حجم مطالب کم آن میتوان نتیجه خوبی از مطالعه این درس گرفت.

 • سلام
  خیلی ممنون استاد.فقط اگر امکانش هست و این لطف رو داشته باشین که چند سال اخیر مکانیک رو هم زحمتش رو بکشید، خیلی عالی میشه و ممنون میشیم.

 • سلام استاد گرامی وقت بخیر
  فیلم های آموزشی تون بسیار عالی بود دستتون درد نکنه،
  فقط میشه بگین فیلم آمارواحتمال کی حاضر میشه؟
  خیلی ممنون

  • با سلام خدمت شما دوست عزیز
   خواهش میکنم نظر لطف شماست ، بله خیالتون راحت باشه فیلم های آموزشی منبع مناسبی برای آزمون کارشناسی ارشد و کنکور دکتری هستند و با دیدن این فیلم های آموزشی میتوانید نتیجه خوبی در کنکور بگیرید. در مورد درس آمار و احتمال مهندسی عذرخواهی میکنم به دلیل تاخیری که به وجود اومد ولی خیالتون از این درس راحت باشه چون فقط یک فصل هست و بعد از تعطیلات براتون ارسال خواهد شد.
   توصیه میکنم اگر درس هایی مثل ریاضی مهندسی ،سیگنل ها و سیستم ها و یا الکترومغناطیس دارید با خیال راحت جمع بندی کنید چون برای درس آمار احتمال با صرف کمترین زمان نتیجه خوبی خواهید گرفت و البته سعی میکنم جزوه این درس را سریعتر روی سایت برای دانلود قرار بدم.
   با آرزوی موفقیت برای شما

 • سلام استاد
  با تشکر از زحمات شما برای آماده کردن دئ ودی های درسی ارشد
  فقط می تونم بگم فوق العاده هستند و خیلی خیلی بهم کمک کردن
  و واقعا به جز کاس شما توی هیچ کتاب و کلاس دیگه ای نظیرش پیدا نمیشه
  دوستان می توانند جزوه و کتاب های شما را با کتاب های دیگه مقایسه کنند.
  با آرزوی توفیق برای شما استاد گرامی و همه داوطلبان ارشد 95

  • با سلام خدمت شما دوست گرامی
   نظر لطف شماست ، باید عرض کنم تقریبا هیچ مرجعی کامل و بدون نقص نیست و من تمام سعی خودم را کردم که جزوات و مطالبی که آماده میکنم علاوه بر اینکه داوطلبین کنکور کارشناسی ارشد و آزمون دکتری را از خوندن منبع دیگه ای برای درس های ریاضی مهندسی ، الکترومغناطیس ، تجزیه و تحلیل سیگنالها و سیستم ها و معادلات دیفرانسیل بی نیاز کنه همچنین مرجع مناسبی برای درس های مذکور در دانشگاه باشه. اومیدوارم این هدف تحقق یافته باشه
   آرزومند موفقیت شما

 • سلام
  استاد 4هفته مونده ب کنکور و هنوز جزوه معادلات ناقصه
  تموم نکردین حل تستای معادلاتو؟
  با 10 15 تا تست ک نمیشه رفت سر جلسه کنکور 🙁

  • با سلام
   دوست عزیز باید عرض کنم
   اولا:درسنامه جزوه معادلات دیفرانسیل کامل بوده و با قاطعیت تمام اعلام میکنم که امکان ندارد سوالی در کنکور کارشناسی ارشد برق مطرح شود که در همین درسنامه به آن اشاره نشده باشد، برای اثبات این موضوع بلافاصله پس از برگزاری آزمون کارشناسی ارشد مهندسی برق 95 پاسخ تشریحی سوالات با استناد به همین جزوه حل خواهد شد و روی سایت قرار خواهد گرفت.
   ثانیا: تست های جلسات اول و دوم که مهمترین بخش معادلات دیفرانسیل میباشند به طور کامل حل شده است و حتی پاسخ تست های مربوط به رشته ریاضی که پاسخ انها در اکثر کتابها وجود ندارد ( و یا اینکه پاسخ طولانی برای آنها ارائه شده ) با روش کوتاهی حل شده و در جزوه قرار داده شده.
   و سوالات مربوط به بخش تبدیل لاپلاس و روش سریها که احتمال مطرح شدن آنها کمتر است تا انجا که لازم بوده حل شده و مابقی به عنوان تمرین بیشتر به عهده دانشجو واگذار شده.
   در ضمن در کل کتابهای معادلات دیفرانسیل موجود در بازار بیش از صد هزار تمرین مختلف وجود دارد و دانشجویی که فکر میکند برای تسلط بر معادلات لازم است همه آن صد هزار تمرین را حل کند به نظر من روش صحیحی را اتخاذ نکرده. من اگر صد هزار تمرین را هم در جزوه قرار داده بودم و فقط یک تمرین آن را حل نشده باقی میگذاشتم احتمالا شما دوست عزیز باز هم میگفتید با 99999 تا تست که نمیشه رفت سر جلسه.
   با ارزوی موفقیت برای شما

 • سلام استاد عزیز
  ضمن آرزوی سالی خوش برای شما میخواستم نظر شما رو در مورد مطالعه درس مدار بدونم؟
  با تشکر

  • با سلام
   درس مدارهای الکتریکی هیچ نکته خاصی ندارد و فقط نیازمند تست زدن و تمرین زیاد هست، متاسفانه سوالات مدار های الکتریکی به گونه ای است که حتما باید با دقت زیاد و زمان تقریبا 3 دقیقه و شاید هم بیشتر به حل تشریحی مسئله بپردازیم البته با تمرین زیاد میتوان مدت زمان حل مساله را کاهش داد. اما با توجه به اینکه این درس کاربردی بوده و به صورت علوم پایه ای نیست امکان طرح سوالهای جدید و سلیقه ای هم در این درس زیاد است همانطور که در آزمون دکتری برق 95 چندین سوال جدید مطرح شده بود و به خاطر همین وقت زیاد روی این درس گذاشتن دارای ریسک زیادی است. اما پاسخ دادن به 30% یا 40% درصد سوالات درس مدارهای الکتریکی کار چندان مشکلی نیست و با صرف کمترین زمان مطالعه میتوانید به این درصد ها دسترسی پیدا کرد. در کل داشتن قناعت در این درس کار درستی است با توجه به اینکه رقیب های شما نیز درصد بالایی در این درس نخواهند داشت. کافیست فقط بخش هایی از این درس را که سلیقه ای نبوده و تقریبا هر سال از آن مباحث سوالات نسبتا ساده ای مطرح میگردد مطالعه نمایید. البته سعی نمایید با تست زدن زیاد مطالب را فرا بگیرید.
   با آرزوی موفقیت برای شما

    • سلام دوست عزیز
     شما میتونید مباحث مدارهای مرتبه 2 ،انتقال توان ماکزیمم، معادله حالت، دوقطبی، و تزویج که معمولا سوالات ساده ای از این مباحث مطرح میشه و اکثر مواقع با kvl و kcl ساده قابل حل هست را مطالع کنید و البته اگر یک مقدار به درس کنترل تسلط داشته باشید مبحث فرکانس های طبیعی را به راحتی میتونید پاسخ بدبد.
     با آرزوی موفقیت برای شما

 • سلام جناب دکتر
  بنده تازه با سایت شما آشنا شدم . جزوه آمار شما را دانلود کردم به نظر جزوه خوبی به نظر میرسد فقط خواستم بدانم برای تست آمار چیکار کنم
  ؟؟؟؟
  بنده کارمند هستم و وقت ندارم کلاس برم خواستم بدانم برای کنترل شما چه کتابی معرفی می کنیید سپاس

  • با سلام
   برای تست آمار تمامی تست های مهندسی برق و مهندسی کامپیوتر در جزوه آورده شده
   در ضمن برای درس آمار و احتمالا فیلم آموزشی نیز موجود هست که با قیمت مناسبی میتونید تهیه بکنید چون توضیحات و تدریس روابط داخل جزوه در فیلم آموزشی بیان شده.
   برای دانشجویانی همانند شما که شاغل هستید بهترین منبع فیلم های آموزشی هستند چون میتونید در زمان دلخواه و بارها مشاهده کنید.
   لیست قیمت فیلم ها را در سایت مشاهده بکنید و با پشتیبانی تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید