دانلود جزوه کامل تجزیه و تحلیل سیگنالها و سیستم های دکتر شفیعی ( 7 جلسه یکجا )

برای دانلود کلیک کنیددانلود

 

دانلود جزوه نیمه آماده تجزیه و تحلیل سیگنالها و سیستم های دکتر شفیعی ( 7 جلسه یکجا )

برای دانلود کلیک کنیددانلود

 

جزوه تجزیه و تحلیل سیگنال ها و سیستم ها به تفکیک جلسه:جزوه تجزیه و تحلیل سیگنالها و سیستم ها دکتر شفیعی جلسه 7 از 7

جزوه تجزیه و تحلیل سیگنالها و سیستم ها دکتر شفیعی جلسه 7 از 7

مدیریت۱۹ آبان, ۱۳۹۵0 , جلسه 7 جزوه تجزیه و تحلیل سیگنالها و سیستم های دکتر شفیعی، مبحث تبدیل لاپلاس و تبدیل Z
Read More ..

جزوه تجزیه و تحلیل سیگنالها و سیستم ها دکتر شفیعی جلسه 5 از 7

جزوه تجزیه و تحلیل سیگنالها و سیستم ها دکتر شفیعی جلسه 5 از 7

مدیریت۱۹ آبان, ۱۳۹۵0 , جلسه 5 جزوه تجزیه و تحلیل سیگنالها و سیستم های دکتر شفیعی، مبحث سری فوریه سیگنالهای کسسته در زمانRead More ..

جزوه تجزیه و تحلیل سیگنالها و سیستم ها دکتر شفیعی جلسه 4 از 7

جزوه تجزیه و تحلیل سیگنالها و سیستم ها دکتر شفیعی جلسه 4 از 7

مدیریت۱۹ آبان, ۱۳۹۵0 , جلسه 4 جزوه تجزیه و تحلیل سیگنالها و سیستم های دکتر شفیعی، مبحث تبدیل فوریه سیگنالهای کسسته در زمانRead More ..

جزوه تجزیه و تحلیل سیگنالها و سیستم ها دکتر شفیعی جلسه 3 از 7

جزوه تجزیه و تحلیل سیگنالها و سیستم ها دکتر شفیعی جلسه 3 از 7

مدیریت۱۹ آبان, ۱۳۹۵0 , جلسه 3 جزوه تجزیه و تحلیل سیگنالها و سیستم های دکتر شفیعی، مبحث سری فوریه سیگنالهای متناوب پیوسته در زمانRead More ..

جزوه تجزیه و تحلیل سیگنالها و سیستم ها دکتر شفیعی جلسه 2 از 7

جزوه تجزیه و تحلیل سیگنالها و سیستم ها دکتر شفیعی جلسه 2 از 7

مدیریت۱۹ آبان, ۱۳۹۵0 , جلسه 2 جزوه تجزیه و تحلیل سیگنالها و سیستم های دکتر شفیعی، مبحث تبدیل فوریه سیگنالهای پیوسته در زمانRead More ..

جزوه تجزیه و تحلیل سیگنالها و سیستم ها دکتر شفیعی جلسه 6 از 7

جزوه تجزیه و تحلیل سیگنالها و سیستم ها دکتر شفیعی جلسه 6 از 7

مدیریت۱۷ مرداد, ۱۳۹۵0 , جلسه 6 جزوه تجزیه و تحلیل سیگنالها و سیستم های دکتر شفیعی، بخش انواع سیستمهاRead More ..

جزوه تجزیه و تحلیل سیگنالها و سیستم ها دکتر شفیعی جلسه 1 از 7

جزوه تجزیه و تحلیل سیگنالها و سیستم ها دکتر شفیعی جلسه 1 از 7

مدیریت۱۷ مرداد, ۱۳۹۵0 , , جلسه اول جزوه تجزیه و تحلیل سیگنالها و سیستم های دکتر شفیعیRead More ..

29 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

  • با سلام فعلا جزوه تجزیه تحلیل سیگنالها و سیستم ها روی سایت قرار نگرفته به زودی فیلم های حل تست کنکورهای سالهای گذشته روی سایت قرار داده میشه.

 • سلام استاد
  از قراردادن جزوات ممنونم.
  استاد امکانش هست جزوه سیگنال را هم به مرور قرار دهید؟

  • با سلام
   خواهش میکنم
   متاسفانه به دلیل سوء استفاده بعضی از افراد فعلا جزوه آموزشی درس تجزیه و تحلیل سیگنالها و سیستم ها و درس الکترومغناطیس روی سایت قرار داده نمیشود. ولی به زودی مطالب مفیدی در رابطه با این دروس از قبیل فیلم حل تشریحی کنکور های چند سال اخیر و خلاصه نکات مهم هر درس روی سایت قرار خواهد گرفت.
   با آرزوی موفقیت

 • با عرض سلام و خسته نباشید به استاد گرامی اگر امکان دارد جزوات اموزشی رو برای فروش با قیمتی متناسب قرار دهید تا برای کسانی از جمله بنده که امکان تهیه دی وی دی اموزشی در سطح بالا را ندارند ارفاقی شده باشد اینجانب دانشجوی کارشناسی برق دولتی یکی از شهرستان ها می باشم. با تشکر

  • با سلام
   ممنونم از لطف شما اگر درباره سایت پیشنهاد یا انتقادی دارین با پشتیبانی تماس بگیرید چون بنده در جریان عرضه جزوات و فیلمها دخالتی ندارم فقط آماده کردن مطالب علمی به عهده من بوده.
   با آرزوی موفقیت برای شما

 • سلام و خسته نباشین
  بی زحمت جزوه سیگنال رو قرار بدین دیگه…
  یک ماه مونده به کنکور … یک جزوه خوب کاملا نیازه … اگه رایگان گذاشتن مقدور نیست توی فروشگاه قرار بدین …
  مرسی

  • با سلام دوست عزیز
   بله حق با شماست ما شما را درک میکنیم برای همین قرار بود تمامی جزوات دکتر عباس شفیعی همانند جزوه ریاضی مهندسی ، جزوه معادلات دیفرانسیل و جزوه آمار و احتمال مهندسی به صورت کاملا رایگان برای استفاده دانشجویان عزیز بر روی سایت قرار بگیرد ولی متاسفانه به دلیل مسائلی از قبیل رعایت نکردن حق کپی و احترام نذاشتن به زحمات مولف جزوه های الکترومغناطیس و درس تجزیه و تحلیل سیگنالها و سیستم ها روی سایت قرار نگرفت. با این وجود سعی بر این داریم در صورت امکان به زودی تمامی جزوات را بر روی سایت قرار دهیم تا دوستان علاقمند همانند شما امکان استفاده از این جزوات را داشته باشند و تا حدودی عدالت آموزشی برقرار گردد.
   با سپاس و آرزوی موفقیت

  • با سلام
   علت قرار نگرفتن جزوه در پست قبلی ذکر شد با این وجود سعی خواهیم کرد در صورت امکان به زودی جزوه تجزیه و سیگنالها و سیستم ها را بر روی سایت قرار دهیم.
   با سپاس

  • با سلام
   به زودی فیلم حل تشریحی دفترچه کنکور کارشناسی ارشد مهندسی برق سراسری چند سال اخیر بر روی سایت قرار خواهد گرفت تا داوطلبین محترم آزمون کارشناسی ارشد 95 با نحوه صحیح تست زدن درس تجزیه و تحلیل سیگنالها و سیستمها در زمان آزمون آشنا شوند.
   با سپاس

 • سلام استاد عزیزممنون که با روش نو منو با سیگنال و ریاضی مهندسی که ازشون متنفر بودم دوست کردید باز هم سپاسگزارم .من از روی کتاباتون خوندم ولی جزوه هاتون واقعا عالین و در کنار کتاب خیلی میتونه موثر باشه از این بابت خواهش میکنک که اگه مقدوره جزوه سیگنالم قرار بدین تا این ده روزی که مونده تا کنکور جزوتونم یه مروری بکنیم خیلی ممنوم باز از زحماتتون

 • سلام استاد
  استاد pdf جزوات سیگنال رو روی سایت با قیمت معقول قرار دهید تا کسانی که توانایی خرید dvd ها رو ندارند . بتوانند از جزوات عالی شما استفاده کنند .
  با تشکر از استاد دلسوز

  • سلام
   جزوات درس های سیگنال و الکترومغناطیس همراه فیلم ارسال میشه البته جزوات بدونه دیدنه فیلم ها نتیجه مطلوبی نخواهد داشت چون بسیاری از صفحات که برای توضیحات درس بوده در حین فیلم برداری نوشته شده و همون لحظه برای اینکه جزوه منظم باشه پاک میشه پس لازمه کسب نتیجه خوب اینه که فیلم ها مشاهده بشه و نکات به جزوه توسط خود دانشجو اضافه بشه

 • اگه میشه جزوتون رو قرار بدید با هزینه خود جزوه تا اونایی که توانایی خرید dvd رو ندارن از جزوه عالیتون بهره مند بشن
  با تشکر

 • با عرض سلام و خسته نباشید
  خواهش می کنم لطف بفرمایید جزوات سیگنال رو هم در سایت قرار بدین این هم یه درسه مثل معادلات و ریاضی مهندسی
  می تونید شرعا” و اخلاقا” از همه بخواهید که کپی رو مراعات کنند یا اینکه با قیمت مناسب در فروشگاه قرار بدین اما اینکه خیلی از بچه هایی که نیاز مبرم دارند بخصوص بچه های شهرستانی رو محروم کنید هم خودش اخلاقا” درست نیست

  • با سلام
   با توجه به اینکه توضیحات روابط و نکات داخل جزوه نوشته نشده و در طول فیلم توضیح داده میشه جزوه به تنهایی کمکی به دانشجو نمیکنه بلکه گیج کننده هم خواهد بود جزوه ها برای ننمونه روی سایت قرار داده شده تا دانشجویانی که قصذد خرید فیلم دارند با نحوه تدریس آشنا بشوند و راحت تر تصمیم بگیرند.

 • سلام

  راستش بیشتر از این بابت جزوه سیگنال رو در سایت قرار نمی دید که بعضی ها یه نحوی ازش کپی می کنن ولی قطعا کسی که بخواد کپی کنی و تو کارش حرفه ای باشه خیلی ساده فیلم رو که همراش جزوه هست رو می خره و ازش کپی و الگوبرداری می کنه و اون کسی که دلش نیاد پول بده تا کپی کنه قطعا ادم مهمی نیست
  پس این وسط دانشجویی که قصدش استفاده از محصول هست ضرر می کنه

  اگه قصد ندارید جزوه سیگنال رو قرار بدید به مخاطباتون صریحا اعلام کنید تا هم اونا امید واهی نداشته باشن هم شما دینی نسبت بهشون نداشته باشید

  • با سلام
   دوست عزیز در حال حاضر علت اصلی قرار ندادن جزوه کامل سیگنال و الکترومغناطیس روی سایت این هست که برای دانشجویانی که در کلاس استاد حضور نداشته اند و با سبک آموزش ایشون آشنایی ندارند جزوه به تنهایی پاسخگو نیست، زیرا توضیحات روابط و شکلهای جزوه در طول فیلم بیان شده است. و نمونه جزوه در سایت برای دانشجویانی است که قصد خرید فیلم دارند.

  • سلام

   اگر با روشهای تدریس دکتر شفیعی آشنا نیستین بهتره فیلم آموزشی سیگنالها و سیستم ها را تهیه کنید چون جزوه به تنهایی هم وقتتون را میگیره هو شاید براتون نامفهوم باشه.
   فیلم آموزشی را هم برای کنکور کارشناسی ارشد میتونید استفاده بکنید و هم برای آزمون دکتری و البته ترم دانشگاهی

دیدگاهتان را بنویسید