چرا نونگرش؟؟!!

اهداف فعالیت های آموزشی نو نگرش ( نو نگارش ):

  • رعایت عدالت آموزشی:

این مجموعه با هدف آموزش دانشجویان علاقه مند و داوطلبین کنکور کارشناسی ارشد که به دلایل ( زندگی در شهرستان و عدم دسترسی به کلاس کنکور ، شاغل بودن …. ) مختلف امکان شرکت در کلاس های حضوری کنکور کارشناسی ارشد را ندارند و از دسترسی به اساتید حرفه ای و منابع مناسب بی بهره اند اقدام به شبیه سازی کلاس حضوری در قالب فیلم های آموزشی به صورت کلاس کنکور مجازی نموده است.

  • آموزش روش های صحیح مطالعه ویادگیری: 

در این مجموعه سعی شده است تا با بهره گیری از روش های نویین آموزشی ، استانداردهای جهانی و همچنین استفاده از حافظه تصویری ، روش تکرار نکات مهم و پر کاربرد و پرسش و پاسخ در حین آموزش توانایی یادگیری و به حافظه سپردن مخاطب افزایش داده شود. روند آموزش مطالب در فیلم های آموزشی نونگرش بر اساس استاندارد جهانی PQRST میباشد.

courses

  • صرفه جویی در وقت و هزینه: 

چه بسیارند دانشجویان با استعدادی که به دلیل نداشتن وقت آزاد در زمان برگذاری کلاس های حضوری و یا نداشتن استطاعت مالی از شرکت در کلاس های حضوری کنکور کارشناسی ارشد و آزمون دکتری بی بهره اند. لذا نونگرش این فرصت را فراهم نموده که دانشجویان عزیز با پرداخت هزینه ای به مراتب کمتر از هزینه کلاس های حضوری کلاس درس مجازی کنکور را به خانه خود ببرند و منبعی مناسب و منسجم در اختیار داشته باشند تا در اوقات فراغت خود بارها از این منبع آموزشی بهره مند گردند.

  • استفاده از اساتید مجرب و آموزش بر اساس مفاهیم: 

گروه آموزشی نونگرش با این هدف شروع به فعالیت نموده که با نگرش و نگارشی نو در مفاهیم علمی به بیان مفاهیم علمی و همچنین کاربرد مطالب درسی در دنیای واقعی بپردازد لذا فیلم های آموزشی نونگرش علاوه بر اینکه نیاز کنکوری داوطلبین را به طور کامل بر طرف میسازد مرجع دانشگاهی مناسبی برای فراگیری مطالب علمی نیز میباشد.

” اگر شما نمیتوانید مطلبی را به سادگی توضیح دهید، شما آن مطلب را به خوبی درک نکرده اید”

teacher

مزایای استفاده فیلمهای آموزشی نو نگرش:

1.دسترسی به یک کلاس کنکور به مراتب با کیفیت تر و طولانی تر از کلاس حضوری و استاید مجرب در قالب کلاس مجازی کنکور در کامپیوتر شخصی خود.
2.پرداخت هزینه به مراتب کمتر از هزینه یکه کلاس حضوری.
3.صرفه جویی در وقت (عدم اتلاف وقت برای دسترسی به کلاس در زمان خاص) .
4.امکان استفاده از کلاس مجازی کنکور بدون محدودیت در زمان های دلخواه.
5.بیان مفاهیم و نکات مهم با استفاده از تصاویر کامپیوتری و سه بعدی و نرم افزار که به درک مفاهیم کمک شایانی مینماید و این امکان در کلاس حضوری کنکور وجود ندارد.
6.ارائه جزوه منظم و منسجم هماهنگ با فیلم های آموزش کنکور که دانشجو را از هرگونه نکته برداری بی نیاز مینماید و دانشجو تمرکز بیشتری باری یادگیری خواهد داشت.
7.ارائه خلاصه مطالب مهم که امکان مطرح شدن انها در کنکور بیشتر است.
8.امکان مشاهده فیلم آموزشی به دفعات متعدد.
9.امکان افزایش و یا کاهش سرعت فیلم آموزشی بدون افت کیفیت با این هدف که دانشجو بتواند فیلم های آموزشی کنکور را در زمان کمتری مرور نماید.
10.امکان بروز رسانی فیلم های خریداری شده.
11.پشتیبانی و رفع اشکال و دسترسی به اساتید در سایت نونگرش و گروه تلگرام و …